Nettishoppailua 22 June, Jun 2013 - 05:56
Pääsin testaamaan Ostohyvitys.fi-palvelua, jonka avulla on mahdollista säästää nettiostoksissa. Ostohyvitys.fi toimii kuin bonuskortti, eli koville nettishoppailijoille tästä on pitemmällä aikavälillä hyötyä! 🙂 Ostohyvityksen piiriin kuuluu monia ulkomaalaisia nettikauppojakin, kuten asos.com ja Urban outfitters.
Mun oli pakko hyödyntää tämä ilmainen kokeilumahdollisuus ja tilata Nellyn aleista Bossin lempparihajuvesi, jo kauan ihastelemani sandaalit sekä hapsuliivi! Näistä varmasti lisää sitten asuissa 🙂
Lukijat saavat Ostohyvitys.fi-palveluun aloitusrahaa 10e kun kirjaudutte tästä sisään 🙂
T.Sara
e.e
Posted at 21:48h, 22 Juneno epistä, miks ei saa jos on jo tehny tunnukset tonne….
Epsulihei
Posted at 23:49h, 22 JuneTuli tosta hapsuliivistä mieleen että voisitko tehä semmosen festaripostauksen mihin kokoaisit muutamia asukokonaisuuksia mitä tykkäisit laittaa festareille päälle:) (vaikka eri lämpötiloihinkin sopivia kun joskus on kukkamekon sijaan jotunu pukeutumaan sade- tai jopa toppatakkiinkin:Ddd)
veeraa
Posted at 11:39h, 23 Junehei Sara:)
Luin tossa sun aiempia postauksia kesäkuulta, mitä olit sillä välin kirjoittanut kun olin rippileirillä. Yhessä sä kirjoitit bloggaaja/lukija jutusta ja täytyy myöntää, että aloin tuntea pieniä omantunnontuskia, kun tajusin, että oon lukenut sun blogia jo yli kaksi vuotta, enkä kertaakaan oo mitään kommentoinut tai kiittänyt. Joten kiitos kun oot ollut mun bloggaaja-ystävä silloinkin, kun muita ei oo ollut:)
seenandheardbyx.blogspot.com
Posted at 22:29h, 23 JuneLove that shoes <3