Pääsiäisen puhelinkuvat

Kun tota järkälettä ei jaksa raahata mukaan niin turvaudutaan puhelimen kameraan. Tässä tulis kuvia pääsiäislomalta. Mun pääsiäinen sisälsi surua ja iloa, ihan niinkuin se oikea versiokin

T.Sara

14 Comments
  • mirka
    Posted at 10:32h, 10 April

    Sitteku miä muutan sinne kans ni raahaatte minut niskapers-otteella teidän mukaan lenkille! 😀

  • mirka
    Posted at 10:32h, 10 April

    Sitteku miä muutan sinne kans ni raahaatte minut niskapers-otteella teidän mukaan lenkille! 😀

  • Kirmeli
    Posted at 11:31h, 10 April

    Moikka! Mitä prodejauhoa sulla on tossa vikassa kuvassa? Tai mitä ylipäänsä yleensä käytät? 🙂 Itellä ollut käytössä Hera80 eikä se oikeen itelle sovi.. Vaikkakin se minttusuklaa on niiiiin herkun makuista, ooh! : D psst ihania pääsiäiskuvia!

  • s
    Posted at 11:34h, 10 April

    Hei mitä oot tykänny tosta Dietmixistä (olettaen että kannussa on just sitä)? 😀

  • -
    Posted at 12:00h, 10 April

    Mua kiinnostaisi myös tuo juoma? Millanen sekotus suhde on ja juotko sä tollasen kokonaan aina vai? Vähä infoo käytöstä 🙂

  • aa
    Posted at 12:29h, 10 April

    onko tota yhtä kuvaa muokattu vai saako iphonella jotai erilaisiakin kuvia?:)

  • tyttönen
    Posted at 15:32h, 10 April

    Onko noi kynttilät junaradalta, missä nuori poika jäi junan alle?:/ R.I.P Sasu<3

  • a
    Posted at 15:59h, 10 April

    ^mietin samaa…r.i.p sasu

  • sara.tickle
    Posted at 17:07h, 10 April

    mirka, öö todellaki!! 😀
    Kirmeli, mulla on hera80 sitä mansikkaa!
    s, purkki huijaa nyt 😀 mulla on tota ^
    -, mä heitän kukkurallisen ruokalusikan ja vettä sekaa! vähä miten sattuu yleensä 😀
    aa, joo se on iphonen appsilla muokattu. semmone kun pixlromatic 🙂
    tyttönen, juu:/ <3
    a, <3

  • ananas
    Posted at 17:11h, 10 April

    wow, juoksitteko 17km yhtä putkeen ilman kävelyä tai mitään? aika hyvä kunto, eikö tehny tiukkaakaan? 😀

  • Mona
    Posted at 17:43h, 10 April

    Tuttu oli poika. hirveeltä tuntuu että noin nuorena kuolee. Ois ollu vielä koko elämä edessä. Jaksamista sulle jos oli läheinen. Ja vaikka ei ollutkaan, saahan sitä silti surra.

  • a
    Posted at 16:56h, 11 April

    sasu oli mun kans samassa koulussa vuos sitten…en tuntenu mut kyllä järkytti uutiset…ihme ettei koulussa aamunavauksessa sanottu mitään kun vasta keskiviikkona joku seurankuntalainen mainitsi…oli aika järkyttävää kun vuosi sitten vielä koulua kävi eikä opeilla käynyt mielessä sanoa mitään!! jaksamisia sulle jos oli sun läheinen<3 masentavaa nähä mun omia kavereita jotka oli läheisiä sasun kans….

  • Jade
    Posted at 18:37h, 11 April

    Sasu oli myös mun tuttu, ihan järkyttävää.. Levätköön Sasu nyt paremmassa paikassa ?

  • barbiegames
    Posted at 04:18h, 13 March

    I am happy to find this post very useful for me, as it contains lot of information. I always prefer to read the quality content and this thing I found in you post. Thanks for sharing.
    http://www.cooking-games-online.net
    http://www.barbiecookinggames.net
    http://dog-games.dressupgames8.com
    http://dora.dressupgames8.com