18 x puhelimesta 16 March, Mar 2018 - 09:14
Ilta-aurinko ja merituuli <3 // ARCA – suosikkirafloja Tulumissa
Vuoden inspiroivin kirja! // Miamissa klo 06:00 jet lageissa valmiina aamiaiselle
Piispa riehumassa työhuoneella // Uusi tukka, hello!
Pääsiäisfiilistelyä kotona // KYLLÄ! Nämä kaksi odottaa heinäkuussa!
Aamiaisella Tulumissa, Ojo De Aguassa
Kun lauantaiaamun lastenohjelmat menee liian jänniksi // Ristiäistunnelmissa!
Taco-kojulla, missäs muuallakaan // Iloinen heppu aamiaispöydässä
Oli niin paska käsi, että piti oikein ottaa kuva muistoksi 😀 // Caye Caulker <3
Nostettiin meidän podcast uudelle levelille ja oltiin eilen Mariannan ja Elisan kanssa äänittämässä studiolla. Ihan mielettömän fiiliksissä tästä!
// Eiliseltä, Vitamin Wellin uuden Prepare -juoman lanseerauksesta Rosterista
xx Sara
Pumpuli
Posted at 13:36h, 17 MarchMikä teidän podcastin nimi olikaan? Voiko sitä kuunnella spotifysta tai Acastista?
Terkuin,
Hiljattain podcasteihin hurahtanut
saratickle
Posted at 14:08h, 17 MarchMeidän vanha podcast löytyy täältä: https://soundcloud.com/saratickle
Uusi Suplan versio (jota tässä kuvassa ollaan nauhoittamassa) julkaistaan reilun viikon päästä! 🙂 Siitä lisää pian!
Suvi / Suvin matkassa
Posted at 21:05h, 17 MarchOih, Queen B & Jay. Olin kattomassa B:tä Tukholmassa toissa kesänä ja oli kyllä <3 Nyt olis tarkoitus saada liput Köpiksen konserttiin, liput kun tulee maanantaina myyntiin. Mitä kautta sä olet saanut jo hommattua Rooman tiketit??
saratickle
Posted at 08:36h, 18 MarchOi! Niin huippu! Johanna sai nää jotain kautta hommattua. Ensin piti liittyä kyllä jäseneksi aika moneen paikkaan… 😀