PLAYLIST LENKILLE: Tickle Your Fancy – RUN

Aikaisempi treenisoittolistani otettiin täällä sen verran hyvin vastaan, että päätin kasata toisenkin! Spotifysta löytyvä Tickle Your Fancy – RUN sisältää niin uusia kuin vanhojakin juoksubiisisuosikkejani. Listasta tuli ihan tykki, vaikka itse sanonkin

Musa on kyllä yksi parhaimmista treenimotivaation lisääjistä, siitä ei pääse mihinkään. Viikonlopun pitempi lenkkikin taittui kepeästi uuden playlistin tahdissa. Lista taitaa lähteä kuunteluun myös maratonille, ellen nyt aivan totaalisen puhki sitä siihen mennessä kuluta (erittäin mahdollista) 😀

Lenkki-iloa sinne! Meikäläinen täällä jo venailee, että pääsis taas juoksemaan uuden musan kanssa!

Ps. urheilutoppien parhaimmistoa!! Täydellinen malli!

P4200657.jpg

top here / headphones Samsung (gifted) / pants Björn Borg (gifted)

Kuvankaappaus 2015-4-20 kello 9.59.22.png

 

You’ll find my new Tickle Your Fancy – RUN playlist now on Spotify! 🙂 

 

*sisältää mainoslinkkejä

 

T. Sara

21 Comments
  • LiisaK
    Posted at 05:57h, 21 April

    Hitto mikä kroppa sulla on nainen!!! <3

    • saratickle
      Posted at 08:49h, 21 April

      käääk! 😀

  • Jhhj
    Posted at 06:26h, 21 April

    Mahtavaa, just viikonloppuna pohdin ite pitkää lenkkiä juostessa et millasen musan tahdissa sä mahdat juosta 😀 oma playlist on aökanu vähä kyllästyttää nii ihana välillä kuunnella jotain muuta! 🙂 kiitti et oot nii mahtava!

    • saratickle
      Posted at 08:50h, 21 April

      IHANA! <3 Jee tämmösellä musalla mä juoksentelen 🙂 Kiitti et itse oot niin mahtava, että tuut tänne kommentoimaan 🙂

  • Turku
    Posted at 06:57h, 21 April

    Upee kroppa ja rusketus! Onko sulla tässä kuvassa itseruskettavaa, jos on niin mitä? :O

    • saratickle
      Posted at 08:50h, 21 April

      On! Mä käytän Vita Liberatan tuotteita 🙂

      • MaijuH
        Posted at 17:15h, 23 April

        Mitä Vita Liberatan tuotteita voisit suositella? 🙂 Ite on käyttänyt St.Tropezin vaahtoa ja oon ollut siihen tyytyväinen, mutta olis kiva kokeilla vaihteeksi jotain muutakin!

  • petratui
    Posted at 08:59h, 21 April

    Jee huippua! Kiitti uudesta soittolistasta, treeni-lista on ollu kovassa kulutuksessa, oon ite armottoman laiska kokoamaan biisilistoja! Tää ehdottomasti soimaan myös lenkille, kunhan tervehdyn 🙂

    • saratickle
      Posted at 11:42h, 21 April

      Oii niin kiva kuulla! Oleppa hyvä! 🙂

  • rosbe
    Posted at 09:15h, 21 April

    Jee huippua ! Omat ja sisarusten lenkkisoittolistat alkaa ollu loppuun kulutettuja nii ihana saada uus lista kuunneltavaksi ! 🙂 Kiitos mahtavasta ja monipuolisesta blogista, tulee aina hyvä ja energinen olo kun lukee postauksiasi ! 🙂

    • saratickle
      Posted at 11:44h, 21 April

      Voi kiitos valtavasti tästä kommentistasi! 🙂 Ihanaa kun tulit sanomaan!

  • Niiina
    Posted at 10:10h, 21 April

    Hei jee, soittolistat on ihan parhaita! Menee kokeiluun heti tänään 🙂 Aurinkoista viikkoa!

    • saratickle
      Posted at 11:47h, 21 April

      Jippiii! 🙂 Aurinkoa sinnekin!

  • Outis
    Posted at 10:43h, 21 April

    No huh huh mikä kroppa sulla! Kiva, että jaoit soittolistan, menee kokeiluun pikimmiten!

    • saratickle
      Posted at 11:47h, 21 April

      Heh toivottavasti uppoaa! 🙂 Kiitti itsellesi!

  • Janette
    Posted at 12:01h, 21 April

    Pitää pistää joku päivä kyseinen lista testiin! 🙂

  • Siniii
    Posted at 13:08h, 21 April

    Heippa,
    osaatko suositella hyvää ruokamestaa/ravintolaa Helsingissä?
    Itselle ei tule mitään mieleen, paitsi niitä samoja/vanhoja/liian tuttuja paikkoja 😀
    Pe illalla olis pieni dinnertime poikkiksen kanssa fooor a long time..

  • Nitsku
    Posted at 19:03h, 21 April

    Oi kivaa! Menee ehdottomasti kuunteluun! :))

  • Ronja/SweetSmoothie
    Posted at 07:18h, 22 April

    Kokeilin listaa eilen. Hyvin toimi! 🙂

  • Juu-li
    Posted at 05:37h, 23 April

    Kiiiiitos miljoonasti uudesta listasta! Aiempaa olen kuunnellut lenkillä, koulumatkalla, kotona hengailessa ja salilla – siis joka puolella. Kolahtaa ja kovasti, eiköhän siis tääkin!

  • mminimalisticss
    Posted at 10:46h, 27 April

    Muistin lukeneeni tästä kun eilen etsin musiikkia ekalle pitkälle lenkille. Oikein rattosasti vierähti 14 kilometriä ja vajaa 2 tuntia (hitaasti hipsutellen) että kiitos vaan! Nyt tosin huomasin että sulla onkin siellä kaksi listaa ja taisin kuunnella sitä treeni-versiota. Mutta sehän vaan tarkottaa että ens sunnuntain pitkälle lenkille on taas uus lista kuunneltavana! 🙂 tai ehkä toinen pitäisi säästellä HHM koitokseen?!